Error
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 74
چاپ اين صفحه

دیدار سرپرست سفارت افغانستان با جمعی از مهاجرین افغان در تهران

  • Sunday, ثور 22 1398
  • نوشته‌شده توسط 
  • اندازه فونت کاهش انداره فونت افزايش اندازه فونت

 

 

 

زمان: یکشنبه مورخ 22 ثور 1398

مکان: مقر سفارت

آقای احمد هارون نجم پور، مستشار وزیر مختار و سرپرست سفارت کبرای جمهوری اسلامی افغانستان در تهران روز یکشنبه مورخ 22 ثور 1398 مطابق با 12 می 2019 با جمعی از نمایندگان مهاجرین افغان ساکن ولایت تهران در مقر سفارت دیدار و ملاقات نمودند.
آقای اسماعیلی نماینده حزب حرکت اسلامی به نمایندگي از مهاجرین حاضر در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی سفارت و ارائه گزارشی از سابقه فعالیت ها و برنامه های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی این مجموعه، به بیان مسائل و مشکلات خویش پرداختند. ایشان خواستار گسترش روابط سفارت با مهاجرین و نمایندگان آنان شدند و به منظور همکاری هر چه بیشتر با سفارت به منظور خدمات رسانی بهتر اعلام آمادگی نمودند.
آقای نجم پور، سرپرست سفارت نیز ضمن عرض خیرمقدم به حضور مهاجرین عزیز از گسترش ارتباطات متقابل سفارت و مهاجرین یاد نموده و آن را فرصتی مغتنم و ارزشمند برشمردند. ایشان افزودند سفارت آنچه را که در توان و در دسترس داشته باشد به منظور ایجاد تسهیلات و رفع معضلات مهاجرین دریغ نخواهد نمود.
آقای نجم پور اضافه نمودند که ما به منظور ملاقات با مهاجرین عزیز هیچ فرصتی را از دست نمی دهیم و در ارائه خدمات نیز همه ی اتباع افغانستان برای ما یکسان و ارزشمند هستند و اجازه هیچگونه تبعیضی را در برخورد با مراجعین نمی دهیم. ایشان یادآورد گردیدند که سفارت با توجه به حجم بالای کاری خویش با محدودیت های زمانی و مکانی برای پاسخگویی به جمعیت میلیونی مهاجرین عزیز در بخش های مختلف مواجه است و لذا تمام تلاش خویش را بکار گرفته ایم. ما برای نشست ها و جلسات مردمی خویش همواره سعی نموده ایم که تا حد مقتضیات خویش لیست جامع و کاملی از نمایندگان اقشار مختلف جامعه مهاجر را با خود داشته باشیم، هر چند که کمبودهایی نیز ممکن است وجود داشته باشد؛ که به مرور برای رفع آن ها و اینکه در خدمت همه گروه های مختلف مهاجرین عزیز باشیم، تلاش می نماییم.
سرپرست محترم سفارت کشورمان در پایان این نشست به سوالات هر یک از حاضرین نیز پاسخ های مشروح ارائه نمودند و از پیگیری مسائل و خواست های ایشان با همکاری بخش های مربوطه سفارت اطمینان دادند.

 

 

 

دفعات مطالعه 1100 مورد
امتياز اين آيتم
(1 راي)
منتشرشده در مهاجرین

تصاوير گالري