Error
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 74
چاپ اين صفحه

دیدار جناب احمد هارون نجم پور مستشار وزیر مختار و سرپرست سفارت ج.ا.افغانستان در تهران با نمایندگان مهاجرین و دانشجویان نجف آباد اصفهان

  • Saturday, حمل 17 1398
  • نوشته‌شده توسط 
  • اندازه فونت کاهش انداره فونت افزايش اندازه فونت

آقای احمد هارون نجم پور، مستشار وزیر مختار و سرپرست سفارت ج.ا.افغانستان در تهران صبح روز شنبه مورخ 17 حمل 1398 مطابق با 6 اپریل 2019 با نمایندگان مهاجرین و دانشجویان ولسوالی نجف آباد ولایت اصفهان در مقر سفارت دیدار کردند.

در این دیدار آقای علی حیدری به نمایندگی از دانشجویان اصفهان و دبیر نخستین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی افغانستان ضمن تشکری از زمینه فراهم شده برای دیدار، از زحمات و پیگیری های سفارت در حل مسایل و مشکلات مربوط به مهاجرین و بخصوص دانشجویان تشکر و قدردانی نمودند و در ادامه درخصوص فعالیت های فرهنگی مهاجرین در ولسوالی نجف آباد ولایت اصفهان و برگزاری جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی افغانستان توضیحاتی را ارائه دادند.
آقای سید نصرالدین هاشمی نیز به نمایندگی از هیئت های مذهبی ولسوالی نجف آباد با اشاره به این که مهاجرین در این ولسوالی به سه بخش هیئت های مذهبی، فرهنگی و ورزشی تقسیم می شوند، درخصوص مشکل موقتی بودن مجوز فعالیت هیئت های مذهبی در طول سال توضیحاتی را ارائه نمودند .
در این نشست آقای نوروز اصغری نیز به نمایندگی از فعالین فرهنگی این ولسوالی با اشاره به فارغ التحصیل شدن تعدادی زیادی از دانشجویان در ایران، خواستار همکاری هرچه بیشتر مقامات کشور درخصوص فراهم سازی زمینه اشتغال این عزیزان جهت بازگشت به کشور شدند.
جناب احمد هارون نجم پور مستشار وزیر مختار و سرپرست سفارت ج.ا.افغانستان در تهران نیز ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان از برگزاری جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی افغانستان در ولایت اصفهان تقدیر و تشکری کردند و افزودند برگزاری چنین جشنواره هایی در راستای معرفی هویت، فرهنگ و تاریخ بسیار ارزنده می باشد. ایشان در رابطه با مشکلات مطرح شده اطمینان دادند که سفارت همه توان خود را در جهت حل مسائل و مشکلات این عزیزان به کار خواهد گرفت و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
در این نشست آقایان سیدابراهیم حجازی، آتشه مهاجرین و سید نادر پژوهش، سکرتر دوم سفارت نیز حضور داشتند.

دفعات مطالعه 582 مورد
امتياز اين آيتم
(0 راي)
منتشرشده در مهاجرین