مهاجرین (138)

Wednesday, اسد 02 1398

عبدالغفور لیوال، سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران طی تماس تیلفونی با سهارگل، پدر طفل مضروب که مجتبی نام دارد صحبت نموده و جریان موضوع را از او پیگیر شده است. پدر این طفل اظهار داشت فرزند آنها در صحت کامل قرار داشته و آنها پس از عذرخواهی فرد خاطی و اظهار پشیمانی وی تصمیم به صرف نظر از شکایت خود گرفته اند. پدر کودک گفته است آنها قول داده اند که در آینده نیز چنین رفتاری تکرار نخواهد شد.
برخورد غیر انسانی این مأمور شهرداری در منطقه آبدان ولایت بوشهر با یک کودک افغان ابتدا از طریق شبکه های اجتماعی در افغانستان انتشار یافت و باعث ناراحتی مردم و مقامات دولت جمهوری اسلامی افغانستان نسبت به آن شد.
سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در تهران مطابق هدایت رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و وزیر امور خارجه، موضوع را پیگیری نمود. بر این اساس مشخص شد که در خصوص این حادثه مطابق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران برخورد صورت گرفته و سارنوال ولایت بوشهر حکم احضار فرد ضارب را صادر و وی را به سارنوالی احضار کرده و خواهان برخورد قانونی با این فرد شده است اما شخص خاطی با حضور در منزل کودک افغان از او و خانواده اش دلجویی کرده و از عدم کنترل خشم خود اظهار پشیمانی و عذرخواهی کرده است. در نهایت با رفتار انسانی و بزرگ منشانه خانواده کودک مضروب افغان و صرف نظر از شکایت شان، این موضوع خاتمه یافته است.

 

په آبدان بوشهرکې دافغان کډوال کمکې ماشوم دوهلو اوټکولو قضیی څېړنه

د ایران د آبدان ولایت په بوشهرسیمه کې د ښاروالۍ دمامور اکبرمحمدی له خوا یو دافغان کډوال کمکې ماشوم د وهلو او ټکولو ویډیوچې په ټولنیزوشبکوکې خپره شوې ده، دافغانستان د دولت اوخلکو تندی نیوکي را پارولې، په تهران کې دافغانستان لوی سفارت جلالتمأب دجمهور رئیس هغه هدایت چې دبهرنیو چارو وزارت ته کړی په جدي توګه دغه موضوع څېړي،بل خوا درسنیو له خوا ویل کیږي چې دایران حکومت دیادې سیمې ولسوال ته امر کړی چې یاد کس ونیول شي قضائي اوعدلي ارګانونوته دی معرفي او قانوني چلند دې ورسره وشي؛ او دسیمې ولسوال وایي چې دبوشهر څارنوال ته یې داکبرمحمدی داحضار حکم صادرکړی دی،مګرویل کیږي چې اکبرمحمدي دوهل شوی ماشوم کورنۍ ته ورغلی په خپلو کړنویې پښیماني څرګنده کړې ده، او  بښنه یې غوښتې. اودماشوم کورنۍ هم خپل شکایت بیرته اخېستیی او نوموړی ته یی بښنه کړی.

په تهران کې دافغانستان لوی سفارت دا قضیه څېړي اود دې قضیه نتایج او ګزارش به دافغانستان دولت او خلکو سره شریک کړي.

دآیت الله محقق کابلي په څلوېښتۍ مراسمو کې ګډون Featured
Monday, سرطان 31 1398

د۱۳۹۸کال دچنګاښ دمیاشتې په ۲۷ نېټه(۲۰۱۹دجولای ۱۸ مه)په تهران کې دافغانستان لوی سفیر اودجمهور رئیس ځانګړی استازی ښاغلي عبدالغفور لېوال دسفارت له يوشمیردیپلوماتانواو اتشوسره دآیت الله محقق کابلي په څلوښتۍ مراسموکې ګډون وکړ،دغه مراسم چې دقم په شبستان مجاورجوامات کې ترسره شول دایران درهبر آیت الله خامنئ دبیانیه لوستل وروسته آیت الله جوادی املي وینا وکړه او په خپلو خبروکې زیاته کړه چې موږ باید افغانستان دآخوند خراساني،سنایی،غزنواودمولوی بلخی او دداسی علماوپه نامه وپيژنو،او په پای کې حجت الاسلام واعظ زاده دایت الله محقق کابلی او ددغه برجسته عالم دیني،علمياو دخلکوسره دخدمت کولو یادونه وکړه، او ده ته یې دلوړدرجو غوښتنه وکړه.

اشتراک سفیر افغانستان در مراسم چهلمین روز وفات آیت الله محقق کابلی

به تاریخ پنجشنبه 27 سرطان برابر با 18 جولای 2019 عبد الغفور لیوال سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان به همراه جمعی از دیپلومات ها و آتشه های این سفارت در مجلس چهلم وفات آیت الله محقق کابلی اشتراک ورزیدند.

در این مراسم که در شبستان مجاور مسجد اعظم قم برگزار شد، پس از قرائت متن بیانیه آیت الله خامنه­ای، رهبر ایران در پی درگذشت آیت الله محقق کابلی، آیت الله جوادی آملی در این مراسم به سخنرانی پرداخته و اظهار داشتند، ما باید افغانستان را با نام افرادی مانند آخوند خراسانی، سنایی، غزنوی و مولوی بلخی و این علما بشناسیم در ادامه حجت الاسلام واعظ زاده خدمات علمی، دینی و مردمی این عالم برجسته را یادآور شده و برایشان از درگاه الهی علو درجات را مسئلت کردند.

Saturday, سرطان 29 1398

د۱۳۹۸کال دچنګاښ دمیاشتې په ۲۶نېټه (۲۰۱۹ دجولای ۷مه) په ایران کې دافغانستان لوی سفیر او د جمهور رئیس ځانګړي استازی ښاغلی عبدالغفور لېوال د کډوالو له یوشمیراستازو، علماو، متنفذینو، دپوهنتون استادانو، فرهنګېانو، ورزشکارانو، ملي سودا ګر او نورو بیلابیلوکسانوسره دسفارت په مقرکې ولیدل، له ښه راغلاست وروسته په یو شمیرستونزو خبرې وشوې. چې ددغو ستونزودحللاروموندلوپه اړه ژمنه وشوه.
اوپه پای کې د سفارت مقام کډوالوته له قوانینوسره سم د ښو خدماتوپه وړاندې کولوکې ژمنه وکړه.

دیدار و ملاقات سفیرکبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان با اقشار مختلف مهاجرین
به تاریخ چهارشنبه 26 سرطان 1398 برابر با 17 جولای 2019 ، عبدالغفور لیوال سفیرکبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران با جمعی از مهاجرین به شمول فعالین اقتصادی، ورزشی، فرهنگی، دانشجویان و استاتید دانشگاه در مقر سفارت دیدار و گفتگو کردند. در این ملاقات ها ضمن خیر مقدم خوش آمدگویی به سفیر، پیرامون مشکلات و راه حل های پیش روی مهاجرین از جمله کمبود فضای ساختمان قونسلی، سیستم نوبت دهی و خدمات رسانی سفارت و همچنین تکریم ارباب رجوع گفتگو صورت گرفت. مقام محترم سفارت در این دیدارها ایجاد بیشترین تحول ممکن در چارچوب توانمندی ها و ظرفیت های موجود را وعده دادند. در نهایت مقام سفارت از تشریف آوری ایشان قدردانی نموده و آنها نیز از خداوند متعال برای ایشان آرزوی سعادت و کامیابی و موفقیت هر چه بیشتر نمودند.

Wednesday, سرطان 26 1398

اولین مرکز سلامت روان روز دوشنبه 24 سرطان 1398 توسط اداره سلامت شاروالی منطقه ۲۰ تهران، مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی و کانون علمی و فرهنگی نخبگان افغانستان در محله ۱۳ آبان شهرری گشایش یافت.

عبدالغفور لیوال، سفیرکبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران در پیامی که به مناسبت گشایش این مرکز توسط سید ابراهیم حجازی، اتشه امورمهاجرین این سفارت قرائت شد، از این‌که با اندیشه‌های ناب و ارزشمند نخبگان مهاجر و مساعدت‌های بی‌دریغ میزبانان و همیاران سخاوتمند آنان در دانشگاه علامه طباطبائی و شهرداری تهران، شاهد گشایش اولین مرکز توسعه سلامت روان مهاجر در این منطقه تهران بزرگ هستیم، ابراز خرسندی کرده و تاکید نموده است، بیماری های روانی بیش از بیماری های جسمی ساری اند و جامعه نمی تواند از آسیب های آن مصون باشد، بی توجهی به سلامت روان ممکن است تمام لایه های نظام اجتماعی را با آسیب جدی مواجه سازد.

 این مرکز آموزشی ـ پژوهشی و مشاوره‌های روان‌شناختی مخصوص مهاجران افغانستانی در ایران با هدف تأمین، حفظ و ارتقای سلامت روانی مهاجران افغانستانی و پیش‌گیری از آسیب‌های روانی و اجتماعی، از طریق دسترسی عادلانه مهاجران به خدمات مشاوره‌ای و روان‌شناسی راه‌اندازی شده است. استفاده از ظرفیت دانشجویان و دانش آموختگان مهاجر افغانستانی به نفع جامعه مهاجر ساکن ایران از اهداف دیگر تأسیس این مرکز است. در شروع کار این مرکز، سه داکتر و 18 روانشناس به ارائه خدمات می پردازند.

دیدار سفیرکبیر و نماینده فوق العاده رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در تهران در سفر به قم، با فرزندان و اعضاي دفتر مرحوم آیت الله محقق کابلی و علمای عظام Featured
Wednesday, سرطان 12 1398

به تاریخ 11 سرطان 1398 برابر با 2 جولای 2019 آقای عبدالغفور لیوال سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ايران، ضمن حضور در بیت مرحوم آیت الله محقق کابلی در شهر قم، ضمن دعا براي شادي روح آن مرحوم بزرگوار مراتب تسلیت رئیس جمهور و اعضای کابینه افغانستان را به فرزندان و اعضای دفتر ایشان اعلام نمودند.
همچنين در جریان این سفر به شهر مذهبی قم، سفیرکبیر جمهوری اسلامی افغانستان به دیدار تعدادی از مراجع و علمای عظام ساکن در این شهر از جمله آیت الله فاضل، آیت الله موحدی نجفی، آیت الله امینیِ بامیانی، آیت الله عمرانی مرتضوی و آیت الله سجادی رفته و ضمن معارفه، صحبت هاي در خصوص توجه دولت و سفارت به علما و رهنمود هاي ايشان صورت گرفت. علما و مراجع عظام نیز ضمن دعا برای توفیق هرچه بیشتر مسئولين سفارت افغانستان در خدمت و تسهیل امور مهاجرین، مراتب خرسندی خویش از فعالیت های سفارت را ابراز نمودند.
آقایان میرانورشاه غفاری مستشار و قونسل، سلطان حمید یفتلی، سید ابراهیم حجازی، جمال انصاری و فضل الدین شهاب سفير افغانستان را در اين ملاقات ها همراهي مي كردند.

مراسم افطار و نماز وحدت با حضور اقشار مختلف جامعه مهاجرین Featured
Saturday, جوزا 11 1398


در شام 25 ماه مبارک رمضان، سفارت کبری جمهوری اسلامی افغانستان در تهران، میزبان ده‌ها تن از نمایندگان اقشار مختلف جامعه مهاجر، علما و روحانیون، فرهنگیان، متنفذین، تجار، دانشجویان و هم‌چنین دیپلمات‌ها و کارمندان سفارت، در یک مراسم افطاری بود.
در این مراسم آقای احمد هارون نجم‌پور، مستشار وزیر مختار و شارژدافیر سفارت جمهوری اسلامی أفغانستان‌ در تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر واعظ‌زاده، از نمایندگان جامعه مهاجر، به ایراد سخن پرداختند و دعای پایانی توسط مولوی عتیق‌الله شریفی قرائت گردید.
دکتر واعظ‌زاده در سخنانی در این مراسم پیرامون ویژگی‌های ماه مبارک رمضان سخن گفت و خاطرنشان کرد که ماه رمضان، ماه رحمت، برکت و مغفرت است. وی با اشاره به روایتی تأکید کرد که مسلمین در این ماه مبارک وظیفه دارند با دل‌های پاک و نیت‌های ساده به سوی خدای متعال بروند و ارتباط خود با خدا را مستحکم‌تر از گذشته بسازند .
آقای احمد هارون نجم‌پور، ضمن سخنرانی در باره فضلیت ماه مبارک رمضان و فرصت نزدیک شدن به خداوند بزرگ گفت آرزو دارم ‌که ماه رمضان امسال که در روزهای پایانی آن قرار داریم، ماه خوب و پر از فیض و برکت برای همه بوده دعای مردم مسلمان افغانستان به خصوص مهاجرین مورد قبول درگاه حضرت حق قرار بگیرد و کشور ما شاهد صلح و آرامش باشد.
وی در ادامه در مورد توجه مقامات رهبری کشور به جایگاه مهاجرین در روند صلح و امنیت و همچنین تلاش های دولت در سطوح مختلف برای برقراری صلح در کشور صحبت نموده خاطرنشان کرد که هدف از نشست امروز، رسانیدن پیام مقامات عالی کشور برای مهاجرین در مورد صلح و امنیت کشور، برگزاری نماز وحدت با حضور برادران اهل تشیع و تسنن و دعای دسته جمعی برای صلح در کشور است و افزود: هدف دیگر برگزاری این نشست هم این است که در رابطه با تلاش‌های صلح و توجه دولت افغانستان به افغان‌هایی که خارج از کشور اند، مختصری از برنامه‌های دولت ارائه شود.
آقای نجم‌پور تأکید کرد که بر اساس آیات قرآن، صلح، خیر است.
وی تصریح نمود که دولت افغانستان اراده و تصمیم قاطع دارد که صلح را به کشور بیاورد و در این راستا از هر فرصت و ظرفیتی استفاده می کند.
شارژدافیر کشور در تهران تصریح کرد: "صلح و امنیت برای ما رفاه اجتماعی و سیاسی می‌آورد و این رفاه باعث تأمین امنیت و ایجاد توسعه می‌شود و زمینه برگشت مهاجرین به کشور را نیز فراهم می‌کند تا از ظرفیت‌ها، تجربه‌ها و دانش مهاجرین در راستای بازسازی کشور استفاده شود و این از اهداف صلح است".
وی با بیان این‌که جنگ راه حل نیست و هیچ جنگی با جنگ در کشور ختم نشده، خطاب به طالبان خاطرنشان کرد: "بهتر این است که به طرف صلح بیایید و پلان عمل دولت و استراتژی صلح را که رهبری دولت افغانستان در محوریت قانون اساسی ایجاد کرده را قبول کنید. دروازه‌های صلح به روی‌شان باز است و باید از فرصت‌های موجود استفاده کنند".
آقای نجم‌پور با تأکید بر این‌که تلاش رهبری حکومت وحدت ملی همواره این بوده که صلح را در افغانستان تأمین کنند و به همین خاطر سال 1398 را سال صلح نام‌گذاری کردند، تأکید نمود که صدای صلح‌خواهی مردم افغانستان از پامیر بدخشان تا چخانسور نیمروز شنیده می‌شود و این همه، بیان‌گر علاقه و عشق مردم به صلح و بیزاری‌شان از جنگ را نشان می‌دهد. .
آقای نجم پور با اشاره به برگزاری لویه جرگه مشورتی صلح، گفت: هدف از برگزاری لویه جرگه مشورتی صلح در کابل ایجاد یک محوریت و اجماع ملی بود که ما به آن هدف رسیدیم و یک اجماع کلی در افغانستان و هم‌چنین در منطقه و جهان ایجاد شد که صلح در کشور تحت چه شرایطی و با چی محوریتی تأمین شود، قانون اساسی و هم‌چنین دست‌آوردهای 18 ساله گذشته ما چه جایگاهی داشته باشد؟ نمایندگان مردم در لویه جرگه مشورتی صلح خطوط سرخ افغانستان برای صلح را ترسیم کردند.
وی از ایجاد شورای رهبری مصالحه به عنوان یک ابتکار دیگر دولت افغانستان برای صلح نام برد و افزود که شورای رهبری مصالحه متشکل از رهبران جهادی، بزرگان، سیاسیون و علمای بزرگ افغانستان تشکیل شد و ایجاد این شورا در راستای ایجاد یک اجماع کلان سیاسی در افغانستان برای صلح بوده است.
آقای نجم‌پور در بخش آخر سخنان خود خاطرنشان کرد که در سطح منطقه و جهان اسلام نیز شاهد پیشرفت‌هایی پیرامون روند صلح افغانستان بوده‌ایم، کشورهای مختلف ازجمله جمهوری اسلامی ایران که ما از آن نهایت سپاسگزاریم از ابتکارات دولت ما حمایت کردند و پروسه‌های مختلفی را به صورت دوجانبه و چندجانبه به راه انداختند. وی تأکید کرد: "ما از هر فرصت صلح برای افغانستان استقبال می‌کنیم و آن را یک گام مثبت می‌شماریم".


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48
  • افغانستان
  • قوانین افغانستان

سؤالات متداول

برای دریافت پاسپورت چه مدارکی لازم است؟

تمامی اتباع افغانستان مطابق قوانین ملی از جمله قانون پاسپورت مستحق دریافت پاسپورت برای مسافرت به

ادامه...

پروسه ثبت شرکتهای خارجی در افغانستان چگونه است؟

اتباع کشورهای خارجی که علاقمند به سرمایه گذاری و ثبت شرکت خدماتی و یا تجارتی و یا هم باز نمودن

ادامه...

چگونه می توان نکاحنامه دریافت کرد؟

مدارک مورد نیاز جهت صدور نکاح خط:

 

ادامه...

چرا به سوالات طرح شده پاسخ داده نمیشود؟

آن دسته از بازدیدکنندگان سایت که تمایل دارند پاسخ سوالاتشان را دریافت نمایند میتوانند به قسمت تماس

ادامه...

روال تأیید اسناد و مدارک تحصیلی چگونه است؟

مدارک و  اسناد تحصیلی که ممهور به مهر وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان و یا جمهوری اسلامی

ادامه...

برای دریافت ویزه افغانستان چه باید کرد؟

متقاضیان ویزه جمهوری اسلامی افغانستان میتوانند جهت دریافت فورم و طی مراحل درخواست ویزه از شنبه الی

ادامه...

حاضرین در سایت

ما 93 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نشانی

تهران - عباس آباد - خ پاکستان - نبش کوچه چهار پلاک 2    

 تلفن : 88737050 - 5040 8873             فکس: 88735600                  ایمیل: info(at)afghanembassy.ir

 

لینکهای مرتبط با ما