مهاجرین (124)

نشست نماینده خاص رئیس جمهور و رئیس محترم دارالانشای شورای عالی صلح افغانستان و هیئت محترم همراه با حضورداشت مقامات محترم سفارت با نمایندگان مهاجرین افغان از اقشار مختلف ساکن در ایران Featured
Monday, حوت 27 1397

زمان: یکشنبه مورخ 26 حوت 1397

مکان: مقر سفارت

محمد عمر داودزی، نماینده خاص رئیس‌جمهور برای اجماع منطقه‌ای در امور صلح و رییس دارالانشای شورای عالی صلح که به تهران سفر کرده، بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ 26 حوت 1397 مطابق با 17 مارچ 2019 با حضورداشت دکتور نصیر احمد نور سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان و همچنین آقای احمد هارون نجم پور، معاون سفیر با نمایندگان اقشار مختلف جامعه مهاجر افغان در ایران در مقر سفارت دیدار نمودند.
دکتور نور در این نشست ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان حاضر در نشست، افزودند با توجه به شخصیت توانا و بادانش و اخلاص جناب داودزی صاحب، ایشان سفر پردستآوردی نیز داشته اند.
سفیر کشورمان همچنین خاطرنشان نمودند که بدون صلح دخالت بیرونی قطع نمی شود. بدون صلح و آشتی ما از شر این جنایتکاران و تروریستان بین المللی نجات نمی یابیم. ما و شما همه دست به دست هم دهیم و یاور چنین شخصیت هایی که صادقانه به دنبال صلح هستند بوده باشیم تا خدا بخواهد همانگونه که ایشان در سخنرانی خود در وزارت امور خارجه فرمودند سال آتی (1398) سال صلح و برقراری امنیت در کشور ما بوده باشد.
جناب داودزی نیز در سخنان خویش ضمن ارائه مطالبی در خصوص اهداف سفر و برنامه های کاری خویش؛ در خصوص دو مورد به تفصیل صحبت نمودند؛ مورد اول صلح و مورد دوم لویه جرگه مشورتی صلح. ایشان در هر دو مورد به بیان روند کامل مسائل مربوطه به صلح و مواضع جمهوری اسلامی افغانستان و همچنین اهداف و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری لویه جرگه مشورتی و اشتراک مهاجرین افغان در آن پرداختند.
خانم لیلا جعفری، عضو شورای عالی صلح نیز در این نشست در سخنانی بر اهمیت نقش زنان در جامعه و ایجاد زمینه های صلح اشاره داشته و بر لزوم تحصیل فرزندان مهاجر افغان در ایران تأکید نمودند.
نماینده خاص رئیس‌جمهور در امور صلح در پایان این نشست نیز به پرسش ها و مسائل مهاجرین گرامی پاسخ های تفصیلی ارائه نمودند.

برگزاری مراسم تجلیل از خدمات سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران توسط مهاجرین Featured
Monday, حوت 27 1397

تاریخ: روز جمعه 24 حوت 1397

محل: تالار پذیرایی ایمان- تهران

در مراسمی که عصر روز جمعه مورخ 24 حوت/ اسفند 1397 مطابق با 15 مارچ 2019 در تالار پذیرایی ایمان در تهران برگزار گردید از خدمات دکتور نصیر احمد نور سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران توسط مهاجرین مقیم تهران تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم از خدمات همه جانبه و دلسوزانه دوکتور نصیر احمد نور با اهدای لوح تقدیر به نمایندگی از طرف بنیاد شهید احمدشاه مسعود قهرمان ملی کشور و همچنین هدایایی ازطرف مهاجرین مقیم تهران قدردانی و تقدیر به عمل آمد.

برگزاری مراسم تقدیر و تشکری اقشار مختلف جامعه مهاجرین افغان در ایران از خدمات سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران Featured
Monday, حوت 27 1397

تاریخ: روز چهارشنبه 22 حوت 1397

محل: مجتمع فرهنگی هنری عرفان

در مراسمی که عصر روز چهارشنبه مورخ ۲۲ حوت/ اسفند مطابق با 13 مارچ 2019 در مجتمع فرهنگی هنری عرفان واقع در میدان هفت تیر تهران برگزار گردید از خدمات دکتور نصیر احمد نور سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران در طول بیش از پنج‌سال حضورشان در ایران تجلیل به عمل آمد.
این مراسم با حضور نمایندگان اقشار و گروه‌های مختلف جامعه مهاجرین افغان در ایران شامل علما، روحانیون، تشکلها و هیت های مذهبی، فرهنگیان، ورزشکاران، هنرمندان،اساتید دانشگاه و دانشجویان، جامعه پزشکی و نماینده اقوام کوچی ساکن در ایران و همچنین دیپلمات ها و آتشه های سفارت همراه بود. این نمایندگان در سخنرانی های خویش از زحمات دلسوزانه و خالصانه، تلاش های بی شائبه و پیگیری های مستمر سفیر محترم کشورمان در رابطه با مسایل و مشکلات مربوط به جامعه مهاجرین افغان در ایران تشکر و قدردانی کردند.
دوکتور نور نیز در سخنان خویش از تشریف فرمایی و زحمات اقشار مختلف جامعه مهاجرین افغان در ایران برای برگزاری این مراسم تشکر و قدردانی نمودند و افزودند مهاجرین عزیز کم و کاستی های موجود را به بزرگواری خود ببخشند. ایشان در بخش دیگری از سخنان خویش ضمن اشاره به فراهم شدن زمینه رفت و برگشت مهاجرین به کشور بدون ابطال کارت های آمایش آنان بر نقش آفرینی مهاجرین در انتخابات و آینده سیاسی کشور تاکید نمودند.
این مراسم با اهدای لوح و هدایای اقشار و گروه‌های مختلف جامعه مهاجرین افغان در ایران به سفیر محترم کشورمان همراه بود.

دیدار و ملاقات دکتور نصیر احمد نور، سفیر کبیر افغانستان با جمعی از نمایندگان علما و شخصیت های علمی و فرهنگی مقیم استان تهران Featured
Monday, حوت 13 1397

زمان: شنبه مورخ 11 حوت 1397

مکان: مقر سفارت

دکتور نصیر احمد نور، سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران، ظهر روز شنبه مورخ 11 حوت 1397 مطابق با 2 مارچ 2019 با جمعی از نمایندگان علما و شخصیت های علمی و فرهنگی مقیم استان تهران در مقر سفارت دیدار و ملاقات نمودند.
در ابتدای این جلسه آقای مولوی کروخی به نمایندگی از علما و شخصیت های علمی و فرهنگی ضمن تشکری از زمینه فراهم شده برای دیدار با مقامات سفارت، از زحمات و پیگیری های سفارت در حل مسایل و مشکلات مهاجرین تشکر و قدردانی نمودند و از اعلام آمادگی مهاجرین افغان ساکن در ایران در خصوص حضور در جبهه صلح کشور خبر دادند و خواهان حضور نمايندگان مهاجرين در لويه جرگه مشورتي صلح شدند. ایشان همچنین ضمن اشاره به بحث انتخابات ریاست جمهوری، شرکت در انتخابات را حق آحاد ملت افغانستان دانستند و برای جلوگیری از تضییع حقوق مهاجرین خواستند که زمینه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از افغانستان نیز فراهم گردد.
آقای ناطقی نیز در این دیدار از توجه و همکاری سفارت کشورمان بخاطر رسیدگی به امور مهاجرین تشکر و قدردانی کردند. برخی دیگر از شخصیت های علمی و فرهنگی حاضر در جلسه نیز ضمن تشکری از زمان اختصاص داده شده به تشریح برخی مشکلات و مسائل در خصوص امور مربوط به مهاجرین پرداختند.
دکتور نور، سفیر محترم کشورمان نیز ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، در رابطه با مسایل مطرح شده در خصوص مشارکت در صلح و انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشتند ما موضوع را به مراجع مربوطه منعکس می سازیم و امیدواریم که مرکز امکانات لازم را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از افغانستان داشته باشد. ایشان در پاسخ به مشکلات مطرح شده، ضمن اشاره به نحوه کار بخش های مختلف قونسلی توضیحاتی را ارائه دادند.
در پایان این نشست سفیر کشورمان ضمن گرفتن عکس یادگاری با میهمانان و شخصیت های علمی و فرهنگی از حضور آنان قدردانی نمودند. 

 

دیدار معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش با نمایندگان جامعه ورزشی مهاجرین افغان در ایران در حضورداشت مستشار وزیر مختار و معاون سفیر افغانستان Featured
Friday, دلو 19 1397

زمان: روز چهارشنبه مورخ 17 دلو/ بهمن 1397

مکان: مقر سفارت

آقای احمد هارون نجم پور، مستشار وزیر مختار و معاون سفیر جمهوری اسلامی افغانستان در تهران بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخ 17 دلو/ بهمن 1397 مطابق با 6 فبروری 2019 از آقای حمیدالله کبیر، معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و آقای محمد اعظم کوهی، آمر فدراسیون ها در مقر سفارت میزبانی نمودند؛ در ضمن این ملاقات، با همکاری آقای نجم پور معاون سفیر، آقای شفیق شرق آتشه فرهنگی سفارت و آقای یعقوب هوشمند، معاون ایشان زمینه برای دیدار هیئت مربوطه با نمایندگان جامعه ورزشی مهاجرین افغان در ایران مهیا گردید.
این نشست که با حضور گسترده و پرشور نمایندگان جامعه ورزشی مهاجر افغان ساکن ایران از ولایات و مناطق مختلف از جمله تهران، قم، اصفهان، شیراز، کرمان و سیستان و بلوچستان همراه بود، با تلاوت آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی کشور آغاز گردید.
در ابتدای این نشست آقای نجم پور، مستشار وزیر مختار و معاون سفیر کشورمان ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان و ورزشکاران مهاجر افغان در ایران، فراهم شدن زمینه چنین دیدارهایی را ارزشمند بر شمرده و بر لزوم ایجاد هماهنگی ها و انسجام میان نمایندگان جامعه ورزشی مهاجر افغان در ایران تأکید نمودند.
آقای نجم پور به وجود ظرفیت ها و پتانسیل های درخشان در میان جامعه ورزشی مهاجر افغان در ایران اشاره داشته و خاطر نشان ساختند در صورت برنامه ریزی صحیح و شناسایی این نخبگان شاهد شکوفایی و درخشش ایشان در عرصه های مختلف ورزشی برای سربلندی کشورمان خواهیم بود.
معاون محترم سفیر افغانستان افزودند لازمه بهره مندی از این فرصت ها، رفع اختلافات و پراکندگی سلایق برای رسیدن به یک حرکت دسته جمعی و اتفاق نظر با حضور همه جامعه ورزشی مهاجر افغان در ایران است؛ که در این راه جلسات مداومی را در سفارت با حضور نمایندگان ایشان دایر نموده ایم و شرایط خوبی نیز فراهم گردیده است. ایشان در پایان ابراز امیدواری نمودند در نتیجه این نشست نیز مشکلات و مسائل جامعه ورزشی مهاجر افغان مطرح گردیده و اقدامات لازم برای رفع نیازمندی ها صورت بگیرد تا شاهد درخشش و حضور این نخبگان ورزشی در سطوح ملی کشور باشیم.
جناب آقای شفیق شرق، آتشه فرهنگی سفارت نیز در این نشست ضمن تأکید وجود یک جامعه چند ده هزارنفری ورزشی با استعدادهای ارزشمند در میان مهاجرین افغان در ایران، به بیان مسائل، برنامه ها، اقدامات و پیشنهادات بخش فرهنگی سفارت در این زمینه پرداختند. آقای شرق بر ایجاد نهاد و ساختار اساسی ورزشی برای مهاجرین افغان در ایران تأکید داشتند.
پس از ایشان نیز نمایندگان ورزشی مهاجر افغان در ایران به طور مفصل از میان خانم هاو آقایان، مسائل و مشکلات خویش را در زمینه های مختلف اقامتی، حمایتی و حرفه ای و همچنین نیازمندی های خویش را به منظور ایجاد انسجام و هماهنگی با تأیید و همراهی سفارت و مقامات ورزشی کشور، ارائه نمودند.
جناب آقای حمیدالله کبیر، معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش کشورمان نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان نمایندگان ورزشی مهاجرین افغان؛ از تلاش ها و پیگیری های بخش فرهنگی سفارت برای رفع مسائل بخش ورزشی مهاجرین تقدیر نمودند. آقای کبیر افزودند که حضور پرشور و با انگیزه جامعه ورزشی مهاجرین برای ما احساس مسئولیت متقابل را نسبت به شما افزایش می دهد و البته امیدواریم که با پایان فصل مهاجرت در خدمت شما در کشور خویش افغانستان باشیم.
معاون محترم تربیت بدنی و ورزش کشور نیز در این نشست بر لزوم ایجاد نهادهای پاسخ گو، اتحاد و هم صدایی میان جامعه ورزشی مهاجر افغان با رعایت اخلاق و روحیه ورزشی تأکید نموده و یادآور شدند که شرط اول برای ورزشکاران ما آن است که ورزش برای آنان زمینه های آرامش و روحیه بخشی را فراهم آورد. ایشان خواستار رفع تک روی ها، غرض ورزی ها و منفعت طلبی ها در میان جامعه ورزشی مهاجر شده و خاطر نشان ساختند سربلندی و درخشش هر ورزشکار ما موجبات افتخار آفرینی برای همه ملت افغانستان خواهد بود.
آقای کبیر برای انتخاب نمایندگان هر رشته ورزشی در میان مهاجرین افغان در ایران با تفاهم و هماهنگی با سفارت افغانستان توضیحات لازم را ارائه نمودند تا از این طریق همکاری های لازم برای رفع مسائل و مشکلات ایشان با مرکز صورت بگیرد. ایشان اطمینان دادند که با تعیین طرزالعمل ها و برنامه های منسجم، زمینه های لازم برای رفع مسائل و مشکلات و همچنین فراهم آوردن حمایت های لازم از اقشار مختلف ورزشی مهاجر افغان در ایران ایجاد گردد و با حضور نخبگان ورزشی مهاجر در سطوح ملی شاهد درخشش و افتخارآفرینی ایشان برای کشور باشیم.

دیدار و ملاقات سفیر کبیر افغانستان با اعضای هیئت نمایندگان فدراسیون فوتبال و فوتسال مهاجرین افغان در ایران Featured
Sunday, جدی 09 1397

زمان: یکشنبه 9 جدی 1397

مکان: مقر سفارت

دکتور نصیر احمد نور، سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران به همراه مسئولان بخش فرهنگی سفارت؛ آقایان شفیق شرق، آتشه فرهنگی و یعقوب هوشمند، معاون ایشان، ظهر روز یکشنبه مورخ 9 جدی 1397 مطابق با 30 دسامبر 2018 با اعضای هیئت نمایندگان فدراسیون فوتبال و فوتسال مهاجرین افغان در ایران در مقر سفارت دیدار و ملاقات نمودند.
آقای محمد قاسم عرب از جمله اعضای هیئت نمایندگان فوتبال و فوتسال مهاجرین افغان در ایران در ابتدای این نشست ضمن تقدیر و سپاس از تلاش ها و همکاری های سفارت با ایشان و همچنین زمینه های فراهم شده جهت اعزام ورزشکاران توانا از میان اقشار مهاجرین افغان به کشور در رابطه با برنامه ها و فعالیت های این هیئت که از جانب فدراسیون فوتبال افغانستان معرفی گردیده اند، گزارشی را ارائه نمودند. آقای عرب یادآور شدند که با درخشش 25 تن از جوانان با مهارت مهاجر افغان در ایران که به داخل کشور اعزام گردیده بودند، شاهد جذب 14 نفر از آنان برای تیم های ملی فوتبال و فوتسال کشور بوده ایم و همچنین موفقیت دیگر قرار گرفتن تیم فوتسال کشورمان در میان چهارتیم برتر آسیا بوده است و همه این ها با همت و تلاش این جوانان و همکاری های سفارت و مسئولان فدراسیون فوتبال کشور به دست آمده است.
خانم حنیفه عرب زاده، به نمایندگی از ورزشکاران خانم در عرصه فوتبال و فوتسال نیز به موفقیت های ورزشی بانوان مهاجر افغان اشاره نمودند و خواستار جلب حمایت های بیشتر برای آنان شدند.
اعضای این هیئت ضمن بیان آنکه تمام تلاششان را برای ایجاد یکپارچگی میان گروه های مختلف ورزشی از ولایات و اقشار مختلف مهاجر افغان در ایران بکار گرفته اند بر لزوم تسریع بر فرآیند رسمیت بخشیدن به فعالیت-های این هیئت تأکید داشتند.
سفیر محترم کشورمان در این نشست ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدید به اعضای هیئت نمایندگان فدراسیون فوتبال و فوتسال مهاجرین افغان در ایران، از گزارشات و دستآوردهای ایشان تقدیر نمودند.
دکتور نور بر اتحاد، انسجام و یگانگی میان اعضای این هئیت تأکید داشته و خاطر نشان ساختند هرچه که این اتحاد و اتفاق بیشتر باشد، بر اعتبار ما می افزاید و از جانب دیگر موجب دلگرمی و اطمینان خاطر بیشتر برای پیگیری امورات شما از جانب سفارت خواهد شد. ایشان اضافه نمودند که البته حضور جمعیت میلیونی مهاجرین افغان در ایران جای این را دارد که صدها تشکل مختلف فرهنگی و ورزشی را در میان ایشان شاهد باشیم؛ اما در کنار آن نیاز به یک مجموعه داریم که از ایشان نمایندگی نماید تا پرداختن به امور و مسائل ایشان نیز سهولت یافته و تسریع گردد.
ایشان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته از جانب سفارت و دستآوردهای اخیر به دست آمده در رأس این گشایش ها به ایجاد زمینه امکان خروج و مراجعت دارندگان کارت آمایش و پاسپورت های خانواری اشاره نمودند و همچنین از تسهیلات فراهم شده از جمله زمینه بورسیه دانشجویان نخبه مهاجر افغان و رفع نیاز به گواهی تجرد خط برای دختر خانم ها و همچنین برداشته شدن نیاز به ضمانت بانکی برای اخذ ویزای ایران اشاره داشتند و در ضمن آن به همکاری درخور توجه و قابل سپاس مسئولین و مقامات جمهوری اسلامی ایران اشاره داشته و آن را قابل قدر دانستند.
دکتور نور همچنین افزودند که سفارت هر آنچه را که در توان داشته باشد برای رفع مسائل شما به کار خواهد گرفت و برای حمایت و ایجاد تسهیلات بیشتر برای شما از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود. ایشان در رابطه با پیگیری های لازم برای تأمین نیازمندی ها و مسائلشان به ایشان اطمینان دادند.
ایشان در پایان یادآور گردیدند که ما از آنکه در جمهوری اسلامی ایران شرایط برای رشد استعدادهای جوانان ما فراهم است؛ سپاسگزاریم و باید از این امکانات و زمینه ها بهره برداری شود و بنده نیز برای این هیئت و ورزشکاران و جوانان با استعداد کشور آرزوی موفقیت های روزافزون دارم.
آقایان شفیق شرق و یعقوب هوشمند نیز در این دیدار ضمن تأکید بر آنکه تمامی آنچه در توانایی خویش دارند برای خدمت به ورزش مهاجرین به کار خواهند گرفت؛ افزودند بخش فرهنگی سفارت از وحدت و هماهنگی میان ایشان استقبال نموده و با دریافت گزارشات، مسائل و پیشنهادات مد نظر اعضای هیئت، همیشه در دسترس ایشان بوده و برای رفع و پیگیری مسائل ایشان از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/afghanemba/domains/afghanembassy.ir/public_html/templates/sj_worldnews/html/pagination.php on line 48
  • افغانستان
  • قوانین افغانستان

سؤالات متداول

برای دریافت پاسپورت چه مدارکی لازم است؟

تمامی اتباع افغانستان مطابق قوانین ملی از جمله قانون پاسپورت مستحق دریافت پاسپورت برای مسافرت به

ادامه...

پروسه ثبت شرکتهای خارجی در افغانستان چگونه است؟

اتباع کشورهای خارجی که علاقمند به سرمایه گذاری و ثبت شرکت خدماتی و یا تجارتی و یا هم باز نمودن

ادامه...

چگونه می توان نکاحنامه دریافت کرد؟

مدارک مورد نیاز جهت صدور نکاح خط:

 

ادامه...

چرا به سوالات طرح شده پاسخ داده نمیشود؟

آن دسته از بازدیدکنندگان سایت که تمایل دارند پاسخ سوالاتشان را دریافت نمایند میتوانند به قسمت تماس

ادامه...

روال تأیید اسناد و مدارک تحصیلی چگونه است؟

مدارک و  اسناد تحصیلی که ممهور به مهر وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان و یا جمهوری اسلامی

ادامه...

برای دریافت ویزه افغانستان چه باید کرد؟

متقاضیان ویزه جمهوری اسلامی افغانستان میتوانند جهت دریافت فورم و طی مراحل درخواست ویزه از شنبه الی

ادامه...

آیا مهاجرین افغان بیمه میشوند؟

حاضرین در سایت

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نشانی

تهران - عباس آباد - خ پاکستان - نبش کوچه چهار پلاک 2    

 تلفن : 88737050 - 5040 8873             فکس: 88735600                  ایمیل: info(at)afghanembassy.ir

 

لینکهای مرتبط با ما