Error
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 73
چاپ اين صفحه

نشست سفیر کبیر افغانستان با جمعی از نمایندگان جامعه ورزشی مهاجرین افغان در ایران

  • Saturday, حمل 07 1395
  • نوشته‌شده توسط 
  • اندازه فونت کاهش انداره فونت افزايش اندازه فونت

دکتور نصیر احمد نور، سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران صبح روز چهارشنبه مورخ 4 حمل 1395 مطابق با 23 مارچ2016 با جمعی از نمایندگان جامعه ورزشی مهاجرین افغان مقیم ایران در مقر سفارت ملاقات نمودند.

این نشست به منظور استقبال از تیم ملی فوتبال کشورمان و ترتیبات و آمادگی های لازم برای مسابقه تیم ملی فوتبال افغانستان و سنگاپور که در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملت های آسیا  2019 روز سه شنبه مورخ 10 حمل سال روان خورشیدی در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود، صورت گرفت.

در ابتدا نشست دکتور نور سفیرکبیر افغانستان ضمن خوشامدگویی به حاضرین سال نو را به حاضرین و خانواده های محترم آنان و همچنین ملت شریف افغانستان تبریک گفته  و سال پر از موفقیت و سعادت برای همه آرزو نمودند.

در ادامه ایشان گفتند همانطوری که مطلع هستید تیم ملی فوتبال افغانستان در ادامه بازی های مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا روز سه شنبه مورخ 10 حمل سال جاری خورشیدی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف سنگاپور می رود و ما سعی نماییم در هماهنگی باهم برای پذیرایی و استقبال از آنها در میدان هوایی، اطلاع رسانی و سایر موارد مرتبط به این مسابقه ترتیباتی را  در نظر بگیریم و با مقامات کشور میزبان نیز رایزنی و صحبت های لازم صورت گیرد تا تیم ملی فوتبال ما در مدت اقامت در اینجا از تسهیلات لازم برخور دار باشند و با تمرکز زیاد و روحیه مضاعف در مسابقه حاضر شوند.

آقای رهبین آتشه فرهنگی سفارت ضمن تشکری از ورزشکاران مهاجر گفت که در مسابقات گذشته نیز ورزشکاران و نمایندگان جامعه ورزشی با ما همکاری داشتند و از آنها تشکری مینماییم. در این مسابقه نیز از نمایندگان جامعه ورزشی مهاجرین خواهشمندیم در هماهنگی با سفارت همکاری های لازم را داشته باشند و جمعی از آنها  در روز ورود تیم ملی کشورمان در تهران در میدان هوایی رفته و به نحو شایسته از آنها  پذیرایی و استقبال نمایند.

در ادامه نشست نمایندگان جامعه ورزشی مهاجرین افغان هرکدام با بیان پشنهادات شان، گفتند که تمام سعی و تلاش خود را به کار میگیرند تا از تیم ملی کشور به نحوه شایسته استقبال گردد و در روز مسابقه هموطنان مهاجر ما با تشویق های شان موجب تقویت روحیه بازیکنان تیم ملی در میدان مسابقه خواهند شد.   

در نشست کمیته هماهنگی این مسابقه به ریاست محترم احمد هارون نجم پور مستشار وزیر مختار و معاون سفیر و عضویت آتشه فرهنگی سفارت و برخی از نمایندگان ورزشکاران تشکیل شد تا تمام موارد و مسایل مربوط به مسابقه تیم ملی افغانستان و سنگاپور را پیپگیری نماید. 

دفعات مطالعه 1481 مورد
امتياز اين آيتم
(0 راي)
منتشرشده در سفارت