Error
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 73
چاپ اين صفحه

سفیر کبیر افغانستان با آقایان ابراهیم کاظمی و عبدالمحمد بلوچ ملاقات نمود

  • Tuesday, حمل 25 1394
  • نوشته‌شده توسط 
  • اندازه فونت کاهش انداره فونت افزايش اندازه فونت

دکتور نصیر احمد نور سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در ایران آقای ابراهیم کاظمی مسئول فرهنگی انجمن ندا و عبدالمحمد بلوچ از افغان های مهاجر ساکن کاشان را روز دوشنبه مورخ 17حمل 1394مطابق6 اپریل 2015در مقر سفارت افغانستان برای ملاقات پذیرفت.

 در ابتدا آقای کاظمی با ابراز خورسندی از ملاقات با سفیر کبیر افغانستان گفت: ما از افغانهای ساکن در کاشان میباشیم. افغانهای مهاجر در کاشان خیلی علاقمند اند که سفیر محترم در کاشان تشریف بیاورند و از صحبت های مفید ایشان استفاده نمایند. من شخصا در چندین محفل در تهران، قزوین، قم و البرز که جنابعالی سخنرانی نموده حضور داشتم و از صحبت های شما خیلی استفاده نمودیم و همان صحبت های شما را در سالن های ورزشی برای دانشجویان و جوانان مهاجر افغان در کاشان پخش نمودیم که سبب امیدواری و قوت قلب همه ما شد.

وی گفت: دانشجویان افغان در آینده نزدیک یک جشن بنام گل سرخ برگزار مینمایند در صورتیکه کارهای تشریفاتی و اجازه از نهادهای مربوطه ایران گرفته شود از جناب شما دعوت مینماییم تا در آن جشن شرکت نمایید.

دکتور نور سفیر کبیر افغانستان ضمن خوشامدید به آقایان کاظمی و بلوچ گفت: ما خیلی علاقمند هستیم که از هموطنان مهاجر خود در سراسر ایران دیدن نماییم و از آنها باخبر شوییم.

ایشان گفت: خیلی علاقمند هستم در محافل و مراسمی که دانشجویان افغانی برگزار میکنند، شرکت نمایم و در محفل گل سرخ که یاد آوری نمودید در صورتیکه هماهنگی های لازم با نهاد های ذیربط صورت گیرد، شرکت خواهیم نمود و خوشحال میشویم که هموطنان ساکن در کاشان را از نزدیک ببینیم.

 

دفعات مطالعه 1991 مورد
امتياز اين آيتم
(1 راي)
منتشرشده در سفارت