Error
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42
چاپ اين صفحه

ستایش از مدال آوران و قهرمانان رزمی کار مهاجر توسط سفیر کبیر افغانستان

  • Saturday, حمل 08 1394
  • نوشته‌شده توسط 
  • اندازه فونت کاهش انداره فونت افزايش اندازه فونت

دکتور نصیراحمد نور سفیرکبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران روز چهارشنبه، 27 حوت ( اسفندماه) سال 1393مطابق 18 مارچ 2015 با مدال آوران رزمی کار، در مقر سفارت دیدارکرد.

ابتدا آقای صادقی سرپرست تیم، گزارشی از عملکرد تیم نه نفره رزمی کاران را تشریح کرد. وی گفت از تیم نه نفره که در مسابقاتی که در جزیره کیش ایران برگزار شد، هشت نفر مدال گرفتند که 3 مدال طلا ، 4 نقره و یک برنز سهم قهرمانان کشور ما در این دوره از مسابقات بوده است.

سفیر افغانستان ضمن خیر مقدم به مدال آوران و افتخارآفرینان بیان کرد: مردم افغانستان در هر کجایی دنیا که باشند از استعدادهای سرشار خدادادی به خصوص در نسل جوان برخوردار هستند.

مهاجرت در کنار محنتها فرصت هایی هم دارد بخصوص برای نسل دوم و سومی که در بیرون کشور به دنیا آمدند و به مراکز تحصیلی راه پیدا کردند.

سرمایه های انسانی ما در بیش از هفتاد کشور دنیا و البته بیشتر در کشورهای ایران و پاکستان می توانند با رجعت به کشور، سرمایه های طبیعی اعم از معادن زیر زمینی و آبهای خروشان و زمین های حاصلخیز را در جهت توسعه و پیشرفت کشور به کار گیرند.

در این جلسه آقای محمد افسر رهبین، وابسته ی فرهنگی و آقای فرید کاظمی از آتشه مهاجرین حضور داشتند.

در پایان برنامه، هدایا و تقدیرنامه های به رسم یادبود به مربی و مدیریت و اعضاء تیم و مدال آوران توسط جناب سفیر اهدا گردید.

دفعات مطالعه 3409 مورد
امتياز اين آيتم
(0 راي)
منتشرشده در سفارت
عنوان برچسب‌ها

آيتم‌هاي مرتبط