چاپ اين صفحه

دیدار سفیر کبیر افغانستان با جمعی از نمایندگان مهاجرین افغان در ایران

  • Sunday, حوت 13 1396
  • نوشته‌شده توسط 
  • اندازه فونت کاهش انداره فونت افزايش اندازه فونت

زمان: بعد از ظهر روز شنبه مورخ 12 حوت 1396

مکان: مقر سفارت

دکتور نصیر احمد نور، سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران روز شنبه مورخ 12 حوت 1396 مطابق با 3 مارچ 2018 با جمعی از نمایندگان مهاجرین افغان در ایران به درخواست ایشان در مقر سفارت دیدار و ملاقات نمودند.
آقای اسماعیلی نماینده حزب حرکت اسلامی به نمایندگي از مهاجرین حاضر در این نشست ضمن تقدیر از خدمات شایسته سفارت و تسهیلات فراهم شده برای امور مختلف مهاجرین اخصاً در بخش¬های تثبیت هویت و پاسپورت ماشین خوان به منظور هرگونه همکاری با سفارت ابراز آمادگی نمودند. ایشان همچنین از حضور دکتور نور در مراسم گرامیداشت آیت الله محسنی که به همت جمعی از مهاجرین کشورمان برگزار گردید، قدردانی و اظهار سپاس نمودند. همچنین سایر حاضرین در این نشست نیز به بیان مسائل و مشکلات مهاجرین عزیز در ایران پرداختند.
دکتور نور، سفیر محترم کشورمان نیز ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به حضور مهاجرین عزیز افزودند سفارت، خانه همه شهروندان افغانستان است. سفارت آنچه را که در توان و در دسترس داشته باشد به منظور ایجاد تسهیلات و رفع معضلات مهاجرین دریغ نخواهد نمود. ایشان یادآورد گردیدند که سفارت با توجه به حجم بالای کاری خویش با محدودیت های زمانی و مکانی برای پاسخگویی به جمعیت میلیونی مهاجرین عزیز مواجه است و لذا تمام تلاش خویش را بکار گرفته ایم تا بتوانیم ضمن ارائه خدمات زمینه را برای گسترش فضای کاری فراهم سازیم.
ایشان در عین حال از مهاجرین عزیز تقاضا نمودند با تقویت روحیه نظم پذیری و تابعیت از قوانین کشور با سفارت خویش همکاری نمایند. ایشان تأکید داشتند مهاجرین گرامی توجه داشته باشند که اخبار مربوط به فعالیت ها و اطلاعیه های سفارت را از مراجع رسمی آن دریافت نموده و اجازه ندهند که از طریق مطالب کذب و جعلی مورد سوء استفاده قرار بگیرند.
دکتور نور در ادامه این نشست در رابطه با پروسه ها و فعالیت های مختلف سفارت در بخش های قونسلی، تثبیت هویت و پاسپورت ماشین خوان برای حاضرین در این نشست روشنی انداخته و به سوالات هر یک از حاضرین نیز پاسخ های مشروح ارائه نمودند.

دفعات مطالعه 640 مورد
امتياز اين آيتم
(0 راي)
منتشرشده در سفارت