چاپ اين صفحه

دیدار و ملاقات سفیر کبیر افغانستان با رئیس و معاونان دانشگاه شهید بهشتی

 دکتور نصیر احمد نور، سفیر کبیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان در تهران روز سه شنبه مورخ 12 جدی 1396 مطابق با 2 ژانویه 2017 با حضور در دانشگاه شهید بهشتی با دکتر سید حسن صدوق، رئیس، دکتر صمد حاج جباری، معاونت دانشجویی، دکتر امیرسعید شیرانی، مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی و همچنین دکتر قلم قرآنی، مسئول بخش پذیرش و هدایت تحصیلی دانشجویان بین المللی این دانشگاه دیدار و ملاقات نمودند.

سفیر محترم کشورمان در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری های علمی و فرصت های فراهم شده توسط این دانشگاه به منظور تحصیل دانشجویان افغان، در زمینه گسترش همکاری های علمی، آموزشی و تحصیلی دو کشور و فرصت ها و پتانسیل های موجود در این زمینه با توجه به حسن همجواری و همزبانی دو کشور گفتگو نمودند.

دکتور نور در بخش دیگر سخنان خویش به بیان مسائل و مشکلات دانشجویان افغان در این خصوص پرداختند و خواستار همکاری متقابل این دانشگاه در تسهیل و رفع مسائل مطرح شده گردیدند.

دکتر صدوق و معاونین محترم حاضر در این نشست صمیمانه نیز ضمن بیان زمینه های همکاری های بیشتر دو کشور در حوزه دانشگاهی، نظر مساعد و حمایتی خویش را به منظور رفع مشکلات و ایجاد زمینه های بیشتر تحصیل دانشجویان افغان در این دانشگاه مطرح ساختند.

دفعات مطالعه 639 مورد
امتياز اين آيتم
(0 راي)
منتشرشده در سفارت